Prázdniny jsme zahájili na Setkání dětí a rodin na Prašivé! My teda hlavně pod Prašivou – v areálu Kamenité jsme pro rodiny s dětmi připravili zahajovací program. Jeho hlavní součástí byla mše svatá s biskupem Martinem, ale i naladění se na téma „barevné stopy radosti“ a sbírka pastelek pro děti v obtížné situaci. Na reportáž z celého dne mrkněte tady.
Všem našim pomocníkům děkujeme za fajnovou spolupráci.
Na organizaci jsme se podíleli spolu s ostravským Centrem pro rodinu a Katechetickým a pedagogickým centrem.
Foto: Josef Cinciala, Štefan Handžák – Člověk a Víra