Jednodenní teambuilding s animátorskou partou z hlučínského děkanátu jsme prožili na faře v Sudicích. Probrali jsme teorii týmových rolí, společnou vizi a nechyběla ani sranda a „cesta za týmovým duchem“. Společný čas jsme zakončili modlitbou.
Foto: tým DCM