Celým srdcem | leden

Také po novém roce pokračujeme v sérii otevřených modlitebních setkání a hned v lednu jsme si připravili menší zpestření. Tématem tentokrát byla přímluvná modlitba, která u nás v posledních letech nabírá na oblibě a zájem o ni stále roste.

Setkání se neslo v tradičním chválovém duchu. Místo obvyklého tématu jsme se krátce zaměřili právě na přímluvu a nabídli možnost si ji i prakticky vyzkoušet. Zapojení bylo zcela dobrovolné a každý mohl zůstat v tichu a přimlouvat se v duchu za vybraného člověka, který byl napsaný na papírku, každý napsal své jméno při vstupu na setkání.

Zajímavé podněty a praktické rady k přímluvné modlitbě nám nabídl o. Daniel Vícha.
Děkujeme všem, kteří přišli, a těšíme se na další společná setkání.

Fotografie pořídil: Jakub David (clovekavira.cz)