Na posledním Celým srdcem jsme oslavovali Boží jméno JAHVE SABAOTH, Bůh zástupů. A trefně nás byl opravdu velký zástup, děkujeme za to!
Mimo jiné jsme se loučili i s Kájou a Maru z DCM, které v srpnu svou službu opouští. Děkujeme.
Setkání CS ale nekončí, proto nás sledujte na @dcm_ostrava.
Foto: Jakub David, Člověk a víra