Celým srdcem | červen & vděčnost

Na posledním Celým srdcem jsme oslavovali Boží jméno JAHVE SABAOTH, Bůh zástupů. A trefně nás byl opravdu velký zástup, děkujeme za to!

Mimo jiné jsme se loučili i s Kájou a Maru z DCM, které v srpnu svou službu opouští. Děkujeme. 
Setkání CS ale nekončí, proto nás sledujte na @dcm_ostrava

Foto: Jakub David, Člověk a víra