Celým srdcem | březen

„Žádná tma pro tebe není temná: noc jako den svítí, temnota je jako světlo.“ (Žl 139,12)

 

Přinášíme pár momentů z posledního setkání Celým srdcem. Večer jsme začali společným seznámením a krátkým zamyšlením nad citátem. Následovaly chvály, modlitba a tichá adorace před vystavenou svátostí oltářní.  Každý měl možnost v tichu přinést Bohu svou „temnotu“ a symbolicky ji odevzdat zapálením svíce.

Děkujeme všem, kdo přišli a vytvořili krásnou atmosféru modlitby a společenství.